הקבוצה

ג’יפי אספנות בישראל – קהילת ג׳יפאים עם תשוקה לישן הטוב והמוכר

מי אנחנו?

קודם כל, אנחנו לא קבוצה – אנחנו קהילה. המטרה השניה שלנו היא להגדיל את המודעות בארץ לג'יפים ישנים ומיוחדים ולחלוק את ההתרגשות, ההתלהבות ו – כן – האובססיה שלנו עם כלי הרכב הנדירים האלה. המטרה הראשונה שלנו היא לקיים קהילת ג'יפאיי אספנות מפרגנת, תומכת ומסייעת. ולא, זה לא אומר לכתוב "מדהים" אחרי פוסטים של חברים, אלא להציע עזרה אמיתית – גם פה, בקבוצה, וגם בעולם האמיתי.

בדף הקבוצה שלנו תמצאו המון תוכן כולל כתבות וסקירות על דגמי אספנות, סיקור תערוכות רלוונטיות, ג'יפים וחלפים למכירה, שאלות והמלצות על בעלי מקצוע, עזרה בפתרון תקלות ועוד.

הקבוצה ציבורית ופתוחה בפני כולם. אתם מוזמנים לספר לנו על חידושים בתחום, להתייעץ, לשאול, להציע וגם לחלוק חוויות שקשורות לכלי הרכב שלכם או למסעות שעשיתם איתם.

יש לכם שאלה של מתחילים? אל תתביישו. מבטיחים שלא נרד עליכם.

ומי אני? אוהד גולן אספן ג'יפים ומייסד הקבוצה. גדלתי עם ג'יפים והג'יפ הראשון שלי היה סי ג'יי 7 שנת 82 שטופל ושופץ באהבה. בשנים האחרונות מצאתי את עצמי מחזיר עטרה ליושנה, או אולי יותר נכון להגיד מאכיל את ההתמכרות. התחלתי עם ייבוא של סי ג'יי 7 לרדו שנת 82 יפיוף ומשם הרחבתי את האוסף – כולל ג'יפסטר הורסט קומנדו שנת 71, אחד מבערך מאה בעולם.

בשבילי, ג'יפיי אספנות זה לא תחום עניין, זאת אהבה. צריכים משהו? אתם יכולים תמיד לפנות אליי ואם אוכל, אשמח לעזור.

לפרטים נוספים והצטרפות לחצו פה