ג'יפ איילנדר חוזר כי למה לא בעצם

ג'יפ מכריחה אותנו לחזור על עצמנו, ולהצהיר שוב שנוסטלגיה היא סם. ועכשיו, גרסת האיילנדר חוזרת לחיינו, כמו זכרון חמים של סוף שנות השמונים, עם עיצוב אביבי, קיצי או איך שתרצו לקרוא לזה. נראה אתכם נוסעים איתו על איזה חוף בישראל בלי לדרוס איזה מנגל שנקנה בתחנת דלק.

ג'יפ משיקה (מחדש) את גרסת החופים "איילנדר"

ג'יפ איילנדר

"חובבי הג'יפ שלנו מצפים ליכולת האגדית של ג'יפ 4 × 4, והם גם מאמצים את אורח החיים ההרפתקני המהנה של 'ג'יפ', ללכת לכל מקום, לעשות הכל", אמר ג'ים מוריסון, סגן נשיא מותג ג'יפ בצפון אמריקה. "עם תפרים כחולים בריפוד, מושבים קדמיים רקומים עם "איילנדר" וגג קשיח בגרסת הרנגלר, אינך יכול שלא לחשוב על הקיץ ועל חיי החוף."

משנת 1988 ועד 1993 ייצרה ג'יפ חבילת המכונה "איילנדר" בצבעי אדום בוהק, שקיעה צהובה, צהבהב ולבן. העיצוב כלל כנפונים בצבע הג'יפ, מדרגות צדדיות, גרפיקה של שקיעה על פלג הגוף התחתון והמכסה מנוע, מיכל דלק 20 ליטר, מושבים גבוהים בצבע אפור, חישוקי אלו חניון, שטיח מלא, קונסולה מרכזית עם מחזיקי כוסות ודלתות מלאות או חצאי דלתות.

ג'יפ איילנדר חוזר

צבעים וביצועים

נתחיל עם הרנגייד, כיוון שזו הפעם הראשונה שג'יפ מעניקה עיצוב איילנדר לקרוסאובר שלה. החבילה כוללת מדבקה למכסה המנוע, מושבי בד שחורים עם לוגו איילנדר רקום ותפרים כחולים. יש אפשרות לקבל גג לבן, העומד בניגוד לכל אחד מארבעת הצבעים של הג'יפ" ביקיני, כחול ג'ט, קרחון וכתום אומהה.

הרנגייד מגיע כסטנדרט עם גלגלי 19 אינץ', כניסה ללא מפתח, הנעה מרחוק וגג שמש פנורמי. הגרסה הבסיסית מגיעה עם הנעה קדמית, אך ניתן לבחור גם בגרסת 4×4.

מחפשים איילנדר נוסטלגי? בקרו בעמוד יד 2 שלנו, ואולי תמצאו את החלום הרטוב קרוב לבית.

הרנגלר איילנדר חוזר לחיינו אחרי 11 שנות חופשה, ומבוסס על גימור ה- Sport S עם שתי דלתות או ארבע דלתות. בדיוק כמו הרנגייד, הוא מגיע עם מדבקה למכסה המנוע, אופציה לגג קשיח, מושבי בד בצבעי שחור ולבן קרמי עם לוגו איילנדר רקום ותפרים כחולים. גלגלי 17 אינץ' ומגיני סלעים סטנדרטיים של רוביקון. בנוסף, יש חבילת איילנדר פלוס, המוסיפה ידיות אחיזה של Mopar, תוחם ציוד שקוע לתא המטען וכיסוי צמיג ממותג איילנדר.

ג'יפ איילנדר פלוס

גרסת הרנגלר זמינה בהמון צבעים: כסף, שחור, צ'יף, קריסטל גרניט, לבן בהיר, אדום זיקוק, צהוב עז, ירוק צבאי, אדום כהה ואפור סטינגריי.