ג'יפ רנגלר עם דלתות חצי ישר מהמפעל!

הרנגלר הוא רכב שטח פופולרי מאוד, ועם גרסה חשמלית שנחשפה בתחילת החודש, הפופולריות הזו עתידה להמשיך גם אל תוך העידן החשמלי. אך יש אופצית דיגום אחת שנשראה מחוץ לרשימה במשך שלושים ומשהו השנים שבהן הרנגלר מוצע למכירה, דלתות חצי. עכשיו מאשרת חברת ג'יפ כי האופציה המבוקשת תכנס לליין 2021, ותאפשר לנוסעים ליהנות מהאוויר הפתוח אפילו עוד יותר.

 

כמו שניתן לצפות מדיגום המגיע ישירות מהמפעל, דלתות החצי נבדקו בהרחבה על מנת להציע את השילוב האופטימלי בין בטיחות לנראות משופרת. "תחושת החופש המגיעה בנהיגה ברנגלר באוויר הפתוח היא חוויה ייחודית במינה", כך אומרים בג'יפ. אדן החלון יהיה נמוך יותר, ויאפשר שדה ראיה גדול יותר בנהיגת כביש או שטח. דלתות חצי בטוחות יותר מאשר וויתור על דלתות לגמרי.

דלתות חצי מצטרפות באופן רשמי לדגמי ג'יפ רנגלר JL החדש

מתלבטים? לא צריך

למרבה המזל, ג'יפ חסכה לנו את הצורך להכנס לסרטים לגבי סוג הדלתות ברנגלר שלנו. במקום לדחוף הלקוחות לקבל החלטה מורכבת מאד לגבי הניראות והבטיחות של הג'יפ החדש שלהם, שלא לדבר על החלטה שאפשר להתחרט עליה בהמשך, לקוחות שיזמינו רנגלר חדש יקבלו דלתות רגילות בגודל מלא, ובנוסף דלתות חצי תואמות צבע "ארוזות בנוחות בתוך הרכב", ככל הנראה בכיסוי או שרוול ממותג כלשהו לאחסנה כשהן לא בשימוש.

דלתות החצי החדשות מותאמות לעבודה עם דיגומים אחרים כמו מראות כוח, מערכת זיהוי כלי רכב בשטח מת, ידיות עם או בלי כניסה פאסיבית, ונעילת כוח לדלתות עצמן. בג'יפ טוענים שההתקנה תארך מספר דקות בלבד, על ידי שימוש באותם חיווטים ומיקומי צירים. חלונות פלסטיק תואמים מויניל או אקריליים כלולים גם כן כדי להשתלב עם הגג הרך שמגיע מהמפעל. מי שירכוש רנגלר מדגם בסיסי עם שתי דלתות יצטרך להוסיף 2,350 דולר עבור האופציה, בעוד שדגמי ארבע דלתות יעלו 3,995 דולר. דלתות חצי דגמי פרימיום עולות 2,550 ו -4,395 דולר בהתאם למספר הדלתות בג'יפ.

דלתות החצי חדשות ג'יפ רנגלר

האופציה לדלתות חצי היא לא ממש הפתעה. רכבי JL ניצפו בנסיעות מבחן עם דלתות חצי, וג'יפ הציעה בעבר דלתות חצי על רכבי קונספט שונים ועל רנגלר JK מהדור הקודם. בקרוב, ג'יפ לא תהיה השחקן היחיד שמציע את האופציה. פורד ברונקו החדש מבטיח דיגום דומה, ואולי מפעיל לחץ מסוים על חברת ג'יפ לצאת לדרך עם ההצעה. האם לקוחות רנגלר יהיו מוכנים לשלם את העלות הנוספת עבור דלתות חצי ועוד תכונות משודרגות, במיוחד שרנגלרים הולכים ונעשים יקרים יותר מיום ליום?

אבל מה זה חשוב? פחות דלת, יותר כיף!