סופר ג'יפ בסופר מחיר

הסופר ג'יפ היה ג'יפ במהדורה מוגבלת שחברת איי.אמ.סי הרכיבה בתקופה שהיו חסרים לה גלגלי אלומיניום עבור ה-CJ רנגייד, והיה צורך לייצר פריט מרשים עבור אולמות התצוגה. "לא ציפור ולא מטוס אלא ריגוש חדש תחת השמש.." כך פורסם הסיג'יי 5 בחבילת הסופר ג'יפ בשנת 1973.

ה"סופר ג'יפ" כולל חישוקים לבנים עטופים בצמיגים לבנים (לא הכי הגיוני עבור רכב שטח), פגוש קדמי עשוי כרום, כנפיים שחורות, רול בר, ריפוד בשני גוונים וחבילת עיצוב עם כוכבים ופסים הגורמים לו להיראות הג'יפ של קפטן אמריקה. הג'יפ הגיע במגוון צבעים עם מנוע שישה צילינדרים ישרים אוV8 , וככל הנראה נבנו ממנו רק 300 יחידות, אבל אף אחד לא יודע בוודאות. רישום מדויק לא היה נהוג באותה התקופה.

סופר גיפ 1973
סופר גיפ 1973

ליין נדיר

לא ידוע לנו כמה "סופר ג'יפ" שרדו עד היום. אבל הם כל כך מיוחדים ויוצאי דופן, ואחד אף הוצג בתערוכה מיוחדת במוזיאון הרכב של פיטרסן. הג'יפ מהמוזיאון וזה שעלה למכירה בEbay- היו פעם חלק מאותו אוסף, ושניהם שוחזרו במלואם. הג'יפ המוצע למכירה כולל שישה צילינדרים ונאמן למכניקה המקורית שלו, עם 61,000 קילומטרים בסך הכל, עם גג ויניל חדש ומושבים בריפוד מחודש, אבל האם הוא באמת שווה מיליון דולר?

סופר ג'יפ ישראל
סופר גי'פ בקרוב בישראל?

הבעלים הנוכחי שלו, אלק גולד, מגיע ממשפחה שבבעלותה סוכנות ג'יפים בברוקלין מזה שישה עשורים, ואז מסתבר שהכל בעצם תרגיל שיווקי. הוא טוען שאחרי שה"סופר ג'יפ" במחיר המטורף הזה החל לתפוס פופולריות בקרב אספני מכוניות וקיבל סקירה באתרי רכב גדולים, הוא החליט להוריד את המחיר ל-$45,500, המחיר המבוקש שלו מלכתחילה. הסכום הזה מתאים הרבה יותר לממוצע שבו נמכרו רכבים כאלו לאחרונה, וקצת מעל מחירון 'האגרטי' למודל הזה.

מחפשים ג'יפ אספנות במחיר טוב? מנוע החיפוש שלנו, בשילוב מחשבון היבוא יעזרו לכם להפוך חלום למציאות, או אולי רק להתקרב אליו בהרגשה.