למה כדאי להוסיף תמונה של ג'יפ לפרופיל אתרי היכרויות

מסתבר שלג'יפ יש השפעה גם חיי ההיכרויות שלנו ברשת. מחקר שביצע אתר ההיכרויות Zoosk מגלה כי 243% יותר אנשים הגיבו לפרופיל הכולל תמונה של ג'יפ. אם לא תרצו לסנן כל כך הרבה הצעות, אז שימו בפרופיל רכב מנהלים, שיעלה את אחז התגובות שלכם ב-42%. למי מאיתנו שרוצה לדחות הצעות מהסוג הזה, ממליץ הסקר על הוספת רכב האצ'בק לתמונת הפרופיל, שנוכחות שלו בפרופיל מורידה את תגובות המשתמשים האחרים ב-15%.

יש הרבה ג'יפים בים

מכל הדרכים המוזרות והנלוזות לשפר את הסטטוס שלנו באתרי היכרויות, נשמע כי להכניס ג'יפ לתמונה היא האופציה הקלה וההוגנת ביותר. שימו לב כי לא מדובר בבעלות על ג'יפ- זה יכול להיות אחלה בונוס למי שהתעניין בפרופיל שלכם. אפשר פשוט להצטלם ליד אחד ברחוב, או אולי בשטח אם אתם שם, וזה מספיק כדי להפוך את הפרופיל שלכם למעניין יותר.

המחקר לא מתייחס לג'יפ ספציפי. הגיון בריא הוא לא לנסות להקסים אנשם אחרים עם קומפאס או רנגייד, ולהתמקד יותר ברנגלר או בגלדיאטור החדש. מה שלא יהיה, הפטריוט לבטח אינו בחירה נבונה; גם אם זה יביא לכם דייט, הייתם רוצים לצאת עם מישהו שהתרשם מהפטריוט?

המחקר לא התמקד דווקא בג'יפים בלבד. רכבי מנהלים, הנחשבים משעממים יותר מרכבי שטח וקרוסאובר, יעלו את ההתעניינות בכם ב-42%. ב.מ.וו ישפר את המצב שלכם ב-149%, וטנדר מכל סוג יביא לכם 41% יותר התעניינות.

ג'יפ דייטנג

לזה לא צפינו

מה יש לגולשים נגד רכבים קטנים ויעילים? לא ברור, אבל מכוניות האצ'בק בתמונות פרופיל הורידו את הסיכוי להודעות מגולשים אחרים ב-15%. ובאופן מפתיע עוד יותר, רכב וואן יעלה את מספר ההודעות שתקבלו ב-61%, כאילו היה זה רכב סקסי ולא רכב לחטיפות ועסקאות סמים.

בכל הרצינות, אפשר להסיק שאנשים פשוט מתרשמים מאנשים שיש להם חיבה לחיק הטבע. זה כיף לחשוב שהבנאדם בתמונה הוא בעל יצר הרפתקני או מעוניין בהרפתקה או בחיבור עם מישהו הרפתקן.

הראה, אל תספר

כאן מגיע הפאנץ': להראות רכבים מסוימים בפרופיל אולי ישפר את הסיכוי למתעניינים, אבל לספר בתיאור הפרופיל על הרכב שלכם, וכמה הוא מדהים עושה את האפקט ההפוך. שליחת הודעה פרטית באתר היכרויות הכוללת מלל על הרכב שלכם תביא לכמות תגובות נמוכה יותר, ואם תבחרו לספר על הוואן שלכם בפרופיל, תקבלו 72% פחות מסרים מתעניינים.

אז יאללה, תעשו סלפי בשטח, ואולי למפגש ג'יפאים הבא תבואו עם דייט לוהט.