רנגלר דיזל נצפה במבחן

מעריצי ואוהדי מותג ג'יפ חיים בלופ תמידי: שמועות על דגם חדש, תמונות ריגול של מבחני הדגם החדש, שמועות על תאריך חשיפת הדגם החדש, ואז חשיפת הדגם החדש. אז אחרי שעברנו את הדרך הארוכה הזו עם הגלדיאטור, הגיע תורו של הרנגלר דיזל, ששמועות עליו החלו לרוץ כבר ב-2018.

אנשים זריזים עם מצלמה

תמונות ריגול מגלות בדרך כלל דגם אב-טיפוס בהסוואה כבדה, המנסה להסתיר סוד גדול. אך כאן המקרה מעט שונה; רנגלר אנלימיטד סהרה נצפה ללא הסוואה עם לוחית מאד ברורה מאחור עליה נכתב "ד. 3.0" עם "דיזל" באותיות קטנות מתחת.

new diesel wrangler rear

המנוע

מיועד לשוק האמריקאי, מדובר ברנגלר עם מנוע 'אקו-דיזל' 3 ליטר. על פי חברת ג'יפ, המנוע יוצע רק בדגמי רנגלר אנלימיטד עם 6 צילינדרים. הגרסה המעודכנת של ה'אקו-דיזל' תתן כ-260 כ"ס, טכנולוגיית עצור-סע בכל הדגמים של ה'אקו-דיזל', ותיבת 8 הילוכים אוטומטית.

יודעי דבר טוענים שזה לא יהיה אותו מנוע שנמצא היום כבר בשימוש ה'ראם 1500' והגרנד צ'רוקי. ה'אקו-דיזל' המעודכן יכלול טכנולוגית טורבו חדשה עם מיסבים בחיכוך נמוך. בוכנות בחיכוך נמוך יסייעו גם הן בשיפור צריכת הדלק, ומזרקים חדשים יתרמו לבעירת דלק אופטימלית.

ניתן לצפות לחשיפה רשמית בחודשים הקרובים, ותאריך שיווק לחנויות ככל הנראה בנובמבר. ייתכן גם כי חברת ג'יפ מחכה לפרסם את המחירים והפרטים על הגלדיאטור דיזל לפני שתחשוף רשמית את הדגם הזה. אנו נמשיך ונעדכן אתכם בכל מידע חדש.

new diesel wrangler side
קרדיט תמונות motor1.com