300,000 דולר ויש לכם טנק של ג'יפ

חברת רזבאני מוטורס האמריקאית, שידרגה את ה'טנק' שלה עם מהדורה צבאית חדשה, בהתאמה מושלמת לתרבות הכביש המילטנטית של ישראל. (אל תגידו שאף פעם לא חלמתם על לנהוג בטנק באיילון).

האדם שבטנק ינצח

טנק של ג'יפ
הטנק של רזבאני, לא רק לחברי מועדון 'בהצדעה'

החברה, שהוקמה בקליפורניה ב-2014 על ידי פריס רזבאני, מעצב רכב שעבד גם עבור אסטון מרטין ופרארי, מייצרת בעיקר מכוניות-על במספרים קטנים. הטנק החדש שלה מיוצר על גבי מרכב של Jeep Wrangler JK, עם מנוע 6.2 ליטר HEMI V8, 500 כ"ס. בשדרוג קטן של 65,000 דולר, תתקין לכם החברה את מנוע הh7cat 770-h8, כך שתוכלו לקחת את הטנק שלכם לטיפול בכל מוסך מורשה של ג'יפ או דודג'.

חשוב לא פחות, לאלו הלוקחים את הילדים לטיול שבת בעוטף עזה או לחתונה בכפרי השרון, מציע הטנק שריון בליסטי מדרגה 7, המסוגל לעצור נשקים בקליבר גבוה, רובי סער ומטעני גחון. הרדיאטור, המצבר ומיכל הדלק עטופים היטב ב-שכבת Kevlar, כדי לשמור עליהם בטוחים בעת נסיעתכם הבאה בחניון איצטדיון הכדורגל המועדף עליכם.

רזבאני טנק
יש מקום לעגלת תאומים, בדקנו.

ואם רציתם עוד כמה תוספות ג'יימס בונד באוטו שלכם, הטנק מציע מסך עשן בלחיצת כפתור, מנעולי בריח מגנטיים, וידיות דלת מחושמלות המיועדות להרתעת קבצנים ברמזור. זרקורים קדמיים ואחוריים רבי-עוצמה יעזרו לכם לשמור על הטבע, על ידי הרחקת חיות בר נכחדות מצמיגי הגלגלים שלכם.

מסך השליטה המרכזי מציע יכולות ראיית לילה רגילה או זיהוי קרינת חום (הכנס דאחקה מתבקשת כאן), וליד שמיכת הפיקניק והצעצועים של הילד בתא המטען תוכלו למצוא ערכת הישרדות צבאית, מסיכות גז, ערכה לטיפול במכות קור וערכת עזרה ראשונה (אתם יודעים, פלסטרים…).

רזבאני טנק פנים
מצטערים, זה רק מצת.

וכמו כל רכב פרטי ממוצע, תמצאו בו צפירור (חפשו בגוגל) ומערכת אינטרקום מלאה עם רמקולים חיצוניים, כדי שיהיה לכם קל להסב את תשומת ליבו של החבר שראיתם על המדרכה אל הרכב החדש שלכם.

בואו נדבר כסף

דגם בסיסי, בלי שדרוגים של עץ ריח ואפוד זוהר, יעלה לכם 295,000 דולר, ואם תתעקשו על עץ ריח אז הדגם המשודרג יעלה לכם 400,000 דולר ויכלול מערכת קפיצים אקסטרים, מושבי עור ומערכת סאונד שתגרום גם לעדן בן-זקן להישמע כמו קורט קוביין.

הכנת הטנק לפי הזמנה לוקחת 12 שבועות שבהם לא תפסיקו לחפור לכולם על הרכב שהזמנתם, אחרי העברת פיקדון בסך 10,000 דולר.

ולמקרה ששאלתם, הטנק הינו מאושר לנסיעה על פי חוק ברחבי העולם.

רזבאני רכבי ספורט
כן, זה רכב אמיתי. לא הדמיה.

הטנק הינו רכב די ייחודי ברשימת הדגמים של החברה, המציעה בעיקר רכבי ספורט שיצאו ישירות מהחלום שלכם להרשים בחורות עם רכב, בדגמי Beast, Alpha ו-X.

מהדורה צבאית לרכב השטח 'טנק'

לפרטים נוספים בקרו באתר החברה