כך הפך ה-YJ Wrangler מהאייטיז לג'יפ של כבוד ב-2021

Quadratec מבינה שנוסטלגיה היא סם, וכדי לחגוג 30 שנה להקמת החברה, הוחלט לעשות שם משהו מיוחד. החברה מייצרת חלקים ואביזרים לג'יפים, אך עד כה לא יצא להם לעשות קרוסאובר כזה. בהתחשב בכך שהנוסטלגיה לעידן ההוא מתקרבת לשיאה, סביר להניח שהערכה הזו תימכר טוב.

Jeep YJL

הסיפור שמאחורי ה-YJL

דגם YJ שוחרר בשנת 1986 כתחליף ל- CJ המזדקן, ובמהרה הפך לנושא דגל המורשת של המותג. ולמרות שהוחלף ב -1996 על ידי הרנגלר TJ, הוא השאיר את חותמו בתרבות השטח בגלל הפנסים המלבניים האופיניים לתקופה. ובואו לא נשכח שהוא גם אחלה ג'יפ.

אבל הסיפור של הדגם המשופר הזה מתחיל לפני 30 שנה במוסך קטן בדרום מזרח פנסילבניה, שם ייסד טד וונץ ג'וניור את Quadratec בשנת 1989, עם רנגלר YJ סהרה בצבע מתכתי חאקי. החברה צמחה מעסק קטן שקנה ​​מודעות בחלק האחורי של מגזינים לרכבי שטח, והפך לספק העצמאי הגדול ביותר של חלקי חילוף ואביזרים לג'יפים בעולם.

30 שנים לרנגלר YJ

לכבוד שנת ה-30 שלה, Quadratec לקחה את הרנגלר JL של שנת 2020, והתאימה אותו כדי לדמות בדיוק את אותו רנגלר YJ סהרה בצבע מתכתי חאקי, שהיה שם בעת הקמת החברה.

תחת ידיו המיומנות של בונה הרכבים גרג הנדרסון, עבר הרנגלר מתיחת פנים הכוללת פנסים מרובעים ופגוש קדמי תואם תקופה. אותו פגוש YJ שטוח הוצמד גם מאחור, ואפילו לוחית הרישוי האחורית מתקפלת כדי לחשוף את פתח מילוי הדלק הממוקם נכון לתקופתו.

שותפים רבים וספקים נוספים לקחו חלק בתהליך הבנייה של הרנגלר הזה, שמכונה כיום YJL, ועזרו להפוך אותו לכלי שטח אולטימטיבי עם ביצועים מהשורה הראשונה.

quadratec-30th-anniversary-YJL-build-22